O Firmie - Szkolenia BHP Warszawa wstępne okresowe dojazd outsourcing usługi obsługa PPOŻ

Idź do spisu treści

Menu główne:

O Firmie

O nas


Firma ABC-HSE kontynuuje rodzinną, ponad dwudziestoletnią tradycję związaną z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Bezpieczeństwem Pożarowym. Naszym celem jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej.
Działamy skutecznie i sprawnie w pełni dostosowując się do potrzeb Klienta.
Pracownicy naszej firmy są uczciwymi behapowcami, posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi BHP i PPOŻ, legitymują się ukończonymi studiami inżynierskimi oraz posiadają uprawnienia do wykonywania zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Jesteśmy przygotowani aby przejąć od Państwa odpowiedzialność związaną z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym. Oferujemy usługi BHP i PPOŻ oraz nadzór BHP i PPOŻ.
Możemy także wesprzeć istniejące struktury, tak aby wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem były traktowane w taki sposób jaki życzy sobie klient.
Proponujemy starannie zaplanowane i dostosowane do Państwa potrzeb skuteczne rozwiązania. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni usatysfakcjonowany i obsłużony z należytą starannością. Jesteśmy po to aby rozwiązywać problemy związane z BHP i PPOŻ. Oferujemy konkurencyjność cenową, terminowość oraz wysoki poziom oferowanych usług a także gwarancję wsparcia w sytuacji kiedy będą Państwo potrzebowali pomocy.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego